Sempozyum Davetiyesi Nasıl Olmalıdır?
Davetiyeler konuklara hitap edilen yazılı ve görsel unsurları içeren bir metindir. Davetlilere yönelik hitap kullanıldığı için organizasyonun önemli bir kısmını ortaya koymaktadır. Davetiye temasında kullanılan tasarım ve metinde yer alan dil organizasyon açısından fikir sunmaktadır. Resmi bir dil kullanmak ya da samimi bir davet şekli uygulamak davetiye ile gerçekleşmektedir.... Devamını oku..
Kreş Davetiyeleri
En eğlenceli ve en gösterişli davetiye örneklerinden olan kreş davetiye örnekleri değişik tasarımları ile her zaman dikkat çekmektedir.  Kreşlerde yapılacak olan gösteriler, etkinlikler veya mezuniyet organizasyonları için seçilen kreş davetiye örnekleri içerisinde bulunan çeşitli örnekler yapılacak etkinliğe uygun olarak hazırlanmaktadır. Kreş Davetiyeleri Kreşlerde çocukların hazırlayacak oldukları gösteriler için büyük... Devamını oku..
Resimli Davetiye Örnekleri
Davetiyeler genellikle sabit tasarımlara sahiptir. Önceden yapılan davetiye tasarımları müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Fakat bu durum bazen değişiklik gösterebilmektedir. Bazı durumlarda kişiye özel davetiye tasarımları yapılmaktadır. Resimli davetiye örnekleri bu duruma en iyi örnektir. Resimli davetiyeler nişan, düğün ve sünnet düğünü gibi özel günlerin davetiyeleri için uygun bir seçim olacaktır.... Devamını oku..
Ferman Davetiyeler
Ferman şeklinde üretilen davetiye ürünleri, son zamanlarda çok popüler hale gelmiştir. Ferman özelliklerine sahip olan çalışmalarda, tuğralı, besmeleli ve özel İslami tasarımlar da bulunmaktadır. Tasarım özellikleri bakımından çok farklı olan ferman davetiye örnekleri, özel kutulu, ipli veya muhafazalı özelliklerle sunulmaktadır. Popüler Davetiye Ürünü Ferman özelliği ile satışa sunulan bütün... Devamını oku..
Açılış Davetiye Örnekleri
Açılışlar, birçok insan için oldukça özel olan günlerden bir tanesidir. Oldukça çeşitli olan açılışlar; sergi açılışı, iş yeri açılışı ve kermes açılışı gibi birçok farklı alana ayrılmaktadır. Açılışlar, bir mekanın ilk kez kullanılacağı ve hizmet vereceği anlamına gelmektedir. Bu sebeple oldukça açılışların hemen hepsi kalabalık olmakta ve birçok kişi... Devamını oku..
Nişan Davetiye Örnekleri
Nişan, nikahtan önceki son adımdır. Genellikle aileler ve arkadaşlar arasında düzenlenen bu özel günde düğünlere ve nikahlara oranla daha az davetli olmaktadır. Gene de birçok çift davetiye yaptırmayı tercih etmektedir. Özel bir mekanda gerçekleştirilecek nişan organizasyonları için davetiye seçimi oldukça önemli bir detaydır. Nişan davetiye örnekleri seçimi düğün davetiyesi... Devamını oku..
Sünnet Düğünü Davetiye Örnekleri
Sünnet düğünleri en az nikahlar ve düğünler kadar önemli olan özel günlerden bir tanesidir. Erkek çocukları için unutulmaz anlar yaratılması sünnet düğünlerinin başarısına bağlıdır. Sünnet düğünleri genellikle aileler tarafından hazırlanmaktadır. Bu sebeple sünnet düğünü için gerekli olan davetiyelerde aileler tarafından belirlenmektedir. Sünnet düğünü davetiye örnekleri incelendiğinde en az nikah... Devamını oku..