Sünnet Düğünü Davetiye Örnekleri Sünnet Düğünü Davetiye Örnekleri
Sünnet düğünleri en az nikahlar ve düğünler kadar önemli olan özel günlerden bir tanesidir. Erkek çocukları için unutulmaz anlar yaratılması sünnet düğünlerinin başarısına bağlıdır.... Sünnet Düğünü Davetiye Örnekleri

Sünnet düğünleri en az nikahlar ve düğünler kadar önemli olan özel günlerden bir tanesidir. Erkek çocukları için unutulmaz anlar yaratılması sünnet düğünlerinin başarısına bağlıdır. Sünnet düğünleri genellikle aileler tarafından hazırlanmaktadır. Bu sebeple sünnet düğünü için gerekli olan davetiyelerde aileler tarafından belirlenmektedir. Sünnet düğünü davetiye örnekleri incelendiğinde en az nikah davetiyeleri kadar çeşidin bir arada bulunduğu görülecektir. Seçim yapmayı zor bir hale sokan bu tarz durumlarda çok satan ürünlerin incelenmesi kafalarda fikir oluşmasını sağlayacaktır. En çok satan sünnet düğünü davetiyeleri aşağıdaki gibidir.

Nazar boncuğu temalı sünnet davetiyeleri

Sünnet düğünü davetiyeleri ile ilgili ufak bir araştırma yapıldığında nazar bocuğu deseninin sıklıkla kullanıldığı ve tercih edildiği görülecektir. Nazar boncuğu sünnet düğünü teması ile uyumlu durduğundan sıklıkla kullanılmaktadır. Fakat tasarımlar büyük oranda değişiklik göstermektedir. Bazı davetiyelerde yalnızca ufak bir detay halinde yer alan nazar boncuğu bazılarında davetiyenin kendisi olacak şekilde tasarlanmıştır.

Arkası tamamen nazar boncuğu şeklinde olan ve ön kısmında davet yazısının yer aldığı davetiye tasarımları yoğun ilgi görmektedir. Nazar boncuğu beyaz zemin üzerinde çok daha hoş durduğundan bu tarz davetiyeleri de genel renk zemini beyazdır. Bunun yanı sıra Kraft kağıdından yapılmış olanları bulabilmekte mümkündür.nazar boncuklu sünnet davetiyesi

Çizimli ve fotoğraflı sünnet davetiyeleri

Biraz daha eğlenceli bir şeyler arayan ve klasik sünnet davetiyelerinden sıkılanlar için en ideal seçim bu tarz çizimli yani karikatürlü sünnet davetiyeleri olacaktır. Bu tarz çizimli sünnet davetiyelerinde çizimler sünnet düğünü ile doğrudan bağlantılı olacaktır. Bunun yanı sıra sünnet çocuğunun fotoğraflarının yer aldığı sünnet davetiyeleri de en beğenilen tasarımlar arasındadır.